RSS
 

Kajtuś potrzebuje naszej pomocy

10 lip

Moi drodzy mały Kajtuś bardzo cierpi z powodu rzadkiej choroby genetycznej skóry. Mama nazywa Go małym motylkiem. Ma  2 latka i zamiast bawić się, jak każdy chłopak w tym wieku, cieszyć się, usmiechać musi co dzień zmagać się z ciężką chorobą, smarowaniem ran, zmianą opatrunków :(

„Każdy dotyk powoduje, że na moim ciałku powstają bardzo bolesne pęcherze i trudno gojące się rany, mama mówi że nie mam kleju w skórze i dlatego ona się nie trzyma . Moje życie to ciągła walka z bólem , w sumie to nie wiem jak to jest jak nic nie boli ….. już u mamy w brzuszku bardzo cierpiałem, a moja mamusia nic o tym nie wiedziała. Gdy się urodziłem na moich nóżkach i rączkach nie było skóry, a każdy dotyk sprawiał mi niewyobrażalny ból. Lekarze w szpitalu nie dawali mi szans na przeżycie , ale ja się tak łatwo nie poddaje, walczę i walczyć będę do końca”

W związku z tym proszę Was wszystkich o pomoc i wpłaty dla Kajtusia, bo tak ciężko patrzy mi się na Jego cierpienie, moje serce także cierpi na ten widok.
Nie przechodź obojętnie obok tego….. Ciesz się, że masz zdrowe dzieci, radosne dzieci i pomóż…

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A. (darowizny w ramach zbiórki publicznej)
61 1060 0076 0000 3310 0018 2660
Tytułem: 22074 – Lipowicz Kajetan – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Liczymy na Państwa pomoc!

Ruszyła także zbiórka na SiePomaga   www.siepomaga.pl/kajtek

 

Masz jakiekolwiek pytań napisz do mnie

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii, Pomoc innym

 

Dodaj komentarz